Yaşam

Flora konakları’nda çiçek gibi bir yuvanız olsun!

Toplam 8500 m²'lik alan üzerine kurulu 8 bloktan oluşan Flora Konakları, sevdikleriniz için rengarenk çiçekler ve kamelyalar ile dolu bir bahçe de, binaların birbirine olan ideal uzaklığı ve nefes alabileceğiniz ferahlıkta tasarlanmış daireleriyle hayalini kurduğunuz yaşamı sizlere sunuyor. Bütün dairelerin 3+1 olmasıda tam bir yaşam alanı olduğunu kanıtlıyor, tüm sakinlerine konak konforunu fazlasıyla yasatıyor.Spor

Flora’da sağlıklı bir yaşam sizleri bekliyor!

Flora Konakları , sporu yaşam tarzınıza dönüştürüyor, gün ışığı ile aydınlık ve ferah bir ortam sağlayan, özel havalandırmalı, özel dekore edilmiş fitness alanları sizleri bekliyor. Flora Konakları, sundugu spor olanaklarıyla sizleri saglıklı bir yasama yönlendiriyor ve hayatın tüm stresini sizden uzak tutuyor, trafik veya güvenlik kaygısı olmayan kosu parkurları, her mevsim rahatlıkla kullanabileceginiz yüzme havuzu sporla vakit geçirebileceginiz kapalı spor kompleksleriyle zaman ve maliyet külfetini tamamen ortadan kaldırıyor. Konak yasamınızı tüm aile bireyleri için bir spor cennetine dönüstürüyor.


Çocuklar

Flora Konakları çocuklarınıza benzersiz bir mutluluk sunuyor!

Flora Konakları’nda tüm blokların gördüğü ve 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenen yemyesil bahçenize çocuklarınızı rahatlıkla bırakabilir, gönlünüz rahat bir şekilde oynamalarını saglayabilirsiniz. Oyun alanlarında arkadaslarıyla eglenmelerini keyifle izleyebilir, hak ettikleri sekilde hayattan zevk alarak büyümelerine yardımcı olabilirsiniz.


Gelin Flora Konakları'na, çocuklarımız için tasarlanan bu eglenceli ve güvenli dünyanın keyfini birlikte çıkaralım…